11.06.2021

НЕБАЙДУЖЕ СТАВЛЕННЯ ДО ВТОРИННОГО РІВНЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ

         Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу". Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хочеться посвятити людям, які сприймають чужі проблеми, як свої, знаходять можливість приділити увагу, не шкодують пожертвувати кошти на благодійну справу - покращення життя оточуючих і як прекрасно, що на шляху КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» зустрічаються такі порядні, щирі та щедрі добродії, товариші, колеги.

        Відставивши безліч турбот та проблем, розуміючи важливість вкотре прийшли на допомогу КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» ТОВ «Нова Пошта», яких турбує якість надання медичної допомоги в структурних підрозділах підприємства, забезпеченість обладнанням та розхідними матеріалами. Сьогодні матеріально-відповідальні особи підприємства отримали матеріальні цінності згідно акту-прийому передачі: кисневі концентратори – 10шт., кисневі подушки 50 л. – 20 шт., респіратори з клапаном РРР-З – 110шт., комбінезони захисні для біозахисту – 500 шт., рукавички (нітрилові) – 3000 пар, щитки – 110 шт., окуляри захисні- 110 шт., маски – 3000 шт.

        Ваша підтримка - свідчення небайдужого ставлення до проблем охорони здоров’я, щира зацікавленість у покращенні матеріально-технічної бази і розуміння важливості збереження закладу вторинної медичної допомоги на теренах Чемеровечинни.

        Адміністрація та колектив КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» високо цінують Вашу підтримку та висловлюємо щиру вдячність за систематичне співпереживання, вболівання за долю лікарні, належну фінансову підтримку та допомогу.

         Щиро дякуємо Вам за розуміння, фінансову та матеріальну підтримку. Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного спокою та достатку, процвітання, всіляких гараздів. Ваша увага та небайдужість надихає кожного з нас на віру в щасливе майбутнє.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне